Warmińsko-mazurskie Wiadomości

Warmińsko-mazurskie Wiadomości
  1. Olsztyn. Szkolenie „Zespół Aspergera – prowadzenie treningów umiejętności społecznych” Organizatorzy zapraszają na szkolenie, w trakcie którego poznasz metody i uzyskasz narzędzia do prowadzenia treningów umiejętności społecznych z osobami z zespołem Aspergera. Szkolenie kierowane jest do osób pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zespołem Aspergera. Miejsce szkolenia: Olsztyn. Termin: 18 września 2016. Udział jest płatny – trwa promocja, rabat dla organizacji pozarządowych.
  2. Warmińsko-mazurskie. Kurs Trenerski I stopnia – 15% rabatu w lipcu W ramach Szkoły Trenerów mamy możliwość zaproponowania uczestnictwa w Kursie Trenerskim I Stopnia – skoncentrowanym na rozwoju kompetencji w zawodzie trenera (nr 235910 według Standardu Kwalifikacji Zawodowych). 56. edycja Kursu Trenerskiego I stopnia Szkoły Trenerów, odbędzie się w Łodzi w terminie 20-24 lipca 2016. Oferta jest skierowana do osób z woj. warmińsko-mazurskiego. 15% rabatu.
  3. Olsztyn. Szkolenie „Zostań certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych TUS SST” Zostań certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych zgodnie z metodologią TUS SST! Szkolenie przygotowuje do pracy z młodzieżą i dorosłymi z deficytami w sferze społecznej, z zaburzeniami zachowania, z zaburzeniami psychicznymi, z niepełnosprawnością intelektualną, ze spectrum autyzmu, z zespołem Aspergera i z zespołem Downa. Szkolenia – edycja 2016, Olsztyn, 3 – 4 września br. Udział płatny.
  4. Gmina Lubawa. Trening interpersonalny – podróż w głąb siebie
  5. Ziemia Lubawska z młodzieżowym potencjałem
  6. Gmina Lubawa. Dobre praktyki z gminy na Debacie w Kancelarii Prezydenta